MALAMUT NENÍ PES - MALAMUT JE ŽIVOTNÍ STYL
 

Vše začalo malou černou kuličkou s vánoční ozdobou vedle sebe. Byla to ona a ani jsme to ještě netušili. 14 dní jsme na ní koukali, až jsme se odhodlali Petrášům zavolat. A byla volná a byla naše. Největší péro co jsme si mohli vylosovat :) Jessie je střela, pohybově velmi nadaná, má skvělý charakter, který po ní prcci dědí. Najednou byl jeden malamut a jedny lumpárny málo, tak jsme dlouho hledali hnědého malamuta. Našli jsme v Polsku a po dlouhém přemlouvání jsme si domů vezli Ursu. Ta byla ve 4,5 měsících skoro stejně velká jako Jessie. Přišla myšlenka " když máme hnědého malamuta co zkusit výstavu". Přišly první slzy z neúspěchů, zklamání vystřídala paličatost, tréninky a dospívání fenek. Najednou jsme začali vyhrávat a během roku získali všechny tituly co jsme mohli. U Jessie nám tituly odsunula štěňátka a kovid, ale nevzdáváme se a dotáhneme to jen co to bude možné.

Z prvního vrhu A byly dvě favoritky a obě zůstaly doma. Agathka je dříč a tahač. Je nadaná na sport, ale na výstavy asi nebude, je to taková naše žužle. Angie od štěňátka vykazovala neobvykle klidnou a milou povahu, která jí opravdu zůstala a je to nejroztomilejší stvoření smečky.

O klukovi jsme přemýšleli hodně dlouho a v roce 2017 nás uhranul svými psi pan Giuseppe Biagioti a jeho chovatelská stanice Del Biagio, která funguje od roku 1984. Zkusili jsme štěstí a vyjeli do Italského Fana na osobní návštěvu a domluvení podrobností. Psi z Del Biagia se vyznačují velkou hlavou, pevnou kostrou, milou povahou a hlavně zdravím. Za rok a půl jsme si udělali výlet ještě jednou, tentokrát se s námi vrátil malý kluk Orson. Po domácku Luigi, Lojzík.

Chovatelská stanice_edited.jpg
FB_IMG_1537804203996.jpg
DSC09980-Edit.jpg
A protože nechceme žádné povaleče a chceme vychovat univerzální psi, jak na výstavu, tak na sport, začali jsme jezdit na kole, koloběžce, tahat pneumatiku
a když počasí dá tak jezdíme i na saních. Od mala všechny důkladně socializujeme a snažíme se z nich vychovat slušné psi. Jsou krmeni velmi pestrou syrovou stravou na které nám velmi dobře prospívají.
Pokud by jste měli zájem o osobní návštěvu, jste u nás vždy vítáni po předchozí domluvě. Štěňátka od nás odchází plně socializovaná, umazlená, s plnými bříšky, očipovaná, odčervená a se startovacím balíčkem a kupní smlouvu. Pro budoucí páníčky chceme být oporou a nabízíme opravdu plnohodnotný chovatelský servis včetně hlídání.
Pokud máte otázky nebojte se nás kontaktovat. Nekoušeme :)
FB_IMG_1555681032987.jpg
IMG_9364.jpg
photo-1.jpg
FB_IMG_1525683962097.jpg
20180402_103812(0).jpg